KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513038
nr 1751 3038
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -86, "Över havet". Olja på duk, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 26x35 cm
Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:49:52
15/12 14:35:01
Barbro Gustafson
nr 1751 3038
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 15 december 2025 |
| 15/12 14:35:01 | 1 | Vinnande bud |