KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513038

nr 1751 3038

Barbro Gustafson

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -86, "Över havet". Olja på duk, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 26x35 cm

Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:49:52

15/12 14:35:01 1      Vinnande bud

Barbro Gustafson

Läs mer om Barbro Gustafson